MÖBLER / Bord / Spelbord 13464527

nr 1346 4527

Spelbord

Sent 1800-tal, mahogny. Bredd: 90, djup: 2x44 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 7 september 2020
kl 20:14:20